Aktualności

10.11.2020

10 listopada br., w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, delegacja Warszawskiego Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939 roku w składzie: Michał Krzysztof Wykowski Honorowy Prezes Stowarzyszenia, Andrzej Zawadzki wiceprezes ZG, Stanisław Wojciech Wykowski członek ZG oraz insp. dr Rafał Batkowski członek WSRP 1939 r., złożyła biało-czerwone kwiaty i zapaliła granatowy znicz przy Obelisku „Poległym Policjantom – Rzeczpospolita Polska”, przed gmachem Komendy Głównej Policji, oddając w ten sposób hołd wszystkim polskim policjantom, którzy przyczynili się do odzyskania i utrzymania niepodległego bytu polskiego państwa.

+
06.11.2020

W dniu 6 listopada br. w siedzibie Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego, mieszczącej się w budynku PAST-y, podpisana została Umowa o współpracy Warszawskiego Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939 r. z Fundacją Polskiego Państwa Podziemnego.

+
27.10.2020

Zbliżający się czas Wszystkich Świętych jest chwilą do zadumy i refleksji nad tymi, którzy już odeszli. Warszawskie Stowarzyszenie Rodzina Policyjna 1939 roku pamięta o policjantach PP poległych podczas służby w okresie dwudziestolecia międzywojennego, tych którzy zginęli z rąk okupantów podczas II wojny światowej oraz o tych prześladowanych i zamęczonych przez komunistyczne władze.

+
17.10.2020

Z wielkim smutkiem i poczuciem ogromnej straty zawiadamiamy, że w dniu 17 października 2020 roku w wieku 82 lat po ciężkiej chorobie odszedł

+

Wybierz Strony